Squeezing Vs Popping! Which is Better?

Can I pop a pimple if I can see the white part?
– Dan*

It’s tempting, but popping or squeezing a pimple won’t necessarily get rid of the problem. Squeezing can push bacteria and pus deeper into the skin, which might cause more swelling and redness. Squeezing also can lead to scabs and might leave you with permanent pits or scars.
What’s your go-to source for information about acne?
Doctor
Friends or siblings
Parents
Medical websites
Magazines, blogs, or ads
Vote
View Results

Because popping isn’t the way to go, patience is the key. Your pimple will disappear on its own, and by leaving it alone you’re less likely to be left with any reminders that it was there.

To dry a pimple up faster, apply 5% benzoyl peroxide gel or cream once or twice a day. You can find these over-the-counter treatments at most drugstores, grocery stores, and other stores that sell skin-care products.

If you’re concerned about acne, talk to your doctor or a dermatologist.

30 comments

  1. Sağlıklı yaşam, güzellik, teknoloji gibi konularda mühlet.com kendine özgü, güncel bilgilendirici içerik yazılarıyla diğer sitelere nazaran okuyucuya daha doyurucu bir hizmet sunuyor. Her daim kendini yenileyen mühlet.com hayata dair verdiği pratik ipucuları ile biz okuyucuların kalbini resmen fethediyor. Ayrıca anne ve çocuk bölümündeki eğitici yazılarla ailelere kılavuzluk görevini üstleniyor. Siz de entelektüel bilgileri araştırmaktan vazgeçemeyenlerdenseniz bu siteye mutlaka uğramanızı tavsiye ediyorum.

  2. Güzellikle, sağlıkla, yaşamla ilgili en son trendleri takip etmek sizin de yaşamınızın vazgeçilmezi ise ajansrehberi.com uğramanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Modaya dair en son gelişmeleri bu sitedeki yazılar sayesinde kolayca takip edebilir ve gündelik yaşantınıza uygulayabilirsiniz. Sitedeki yazılar hem içerik hem de faydalanabilirlik açısından diğer sitelere benzemiyor. Kendine has özgünlüğü ile okuyucuya en doğru bilgiyi ulaştırıyor. Böylece okuyucunun beklentisi en iyi şekilde karşılanıyor.

  3. Birbirinin aynısı olan yüzlerce site içinde en doğru ve son trendi hangisi veriyor acaba diye düşünmekten sıkıldınız mı? O zaman sıkı durun şimdi sizi bu derdinizden kurtaracak bir site önereceğim. Güzelliğe, modaya, Kişisel bakıma dair merak ettiğiniz ne varsa en doğru bilgiler Bu site sayesinde en son trendlere rahatça ulaşabilir. Modayı yakından takip edebilirsiniz. Biz kadınlar için en merak edilen güzellik sırlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

  4. Teknolojinin bu denli geliştiği bir dönemde en son trendleri takip etmek benim ve birçok kişinin vazgeçilmezi. Ancak bunun için doğru siteleri mercek altına almak lazım. Benim için paylaştığı trend içerik yazıları ile bir numara. Özellikle ev dekorasyonu, moda, sağlık ve e ticaret konularında ürettiği özgün yazılarıyla ön plana çıkıyor. Eğer sizde geniş kapsamlı konularda son trendleri takip etmek istiyorsanız göz atabilirsiniz.

  5. Sağlıklı yaşam, dekorasyon, modanın son trenleri ve güzellikle ilgili faydalı bilgileri yakından takip etmek istiyorsanız tam size göre bir site. Ürettiği özgün içerik yazılarıyla okuyucunun sadece doğru ve güncel bilgi almasını amaçladığından diğer sitelerle arasında büyük bir fark yaratıyor. Böylece doyurucu ve yenilikçi bilgilerle okuyucunun gönlündeki vazgeçilmez yeri alıyor.

  6. Güncel içerik adresi dediğimizde kendi farkını ürettiği özgün yazılarıyla ortaya koyuyor. Modanın son trendleri, kişisel bakıma dair herkes tarafından bilinmeyen ipuçları, sağlıklı yaşam hakkındaki gerçek bilgiler ve şık bir dekorasyon için olmazsa olmazlar hepsi bu sitedeki yazılarla okuyucuya sunuluyor. Diğer sitelerdeki kendini tekrar ve sıkıcılıktan eser yok. Eğer sizde özgün ve yeni olmayan içeriklerden sıkıldıysanız mutlaka göz atın.

  7. Ağırlıklı olarak modadaki son gelişmeleri paylaşan sitesi günümüz modası hakkında güncel trendleri yazılarıyla okuyucuya iletiyor.Sadece moda değil güzellik, yaşam, sağlık, dekorasyon gibi konularıyla da içeriğini zenginleştiriyor. Yazılarında sadece doğru bilgileri paylaşan sitesi okuyucuyu sunmuş olduğu gerçeklikle tatmin ediyor. Yazılarındaki özgünlüğü ve yaratıcılığı onu diğer sitelerden farklı kılıyor. Eğer sizde modadaki son trendleri ve diğer birçok konuyu takip etmek istiyorsanız mutlaka göz atmayı ihmal etmeyin.

  8. Gridweb website design Cape Town, design attractive, professional and user friendly websites. Web designs for eCommerce stores and small businesses. Gridweb delivers: Service, Simplicity, Speed, Expertise, and Value. All our web designs lead to more brand recognition, trust, leads, instant credibility and increased sales.

  9. https://www.modabakim.com sitesi ağırlıklı olarak giyim, stil, aksesuar, makyaj, cilt bakımı gibi genel olarak moda kategorisinde içerik üretir. Bu nedenle çoğunlukla kadın okuyucu kitlesine sahiptir. Modaya yön veren son trendleri birbirinden özgün bir şekilde yayınladığı yazılarıyla takipçilerine aktarır. Moda dışında ev dekorasyonu, sağlıklı yaşam, anne ve çocuk gibi kategorileri de vardır. Bu alanlarda da güncel bilgileri yayınlamaya özen gösterir.

  10. Türkiye’nin Sosyal Medya Hizmetleri konusunda lider firması olan Crovu’yu seçmeniz için birçok sebebiniz var. Bunlardan en temelleri, sunduğumuz hizmetlerdeki hızlı teslimatımız ve tabii ki güvenilirliğimiz. asla pişman olmayacaksanız

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *